Art Majówka 2017

3 maja cały dzień możecie spędzić w plenerze, korzystając z pięknej pogody i wydarzeń, które będą się odbywały w mieście. Po obchodach Święta Konstytucji zapraszamy na Art Majówkę, czyli święto radości, kreatywności i dobrej zabawy. W tym będzie jeszcze więcej atrakcji. Szukajcie animatorów przed ŻOK-iem od 12.30.

Tym razem majówka pod znakiem teatru, kuglarstwa i sztuk magicznych, w które wtajemniczą animatorzy. Z Teatrem Barnaby dzieciaki mogą zrobić własne teatralne marionetki, a na koniec nawet wypróbować je na scenie. Malowania i rzeźbienia też będzie można popróbować. No i jak co roku razem z malarzami miasta posadzicie swoje marzenia. W świat Misia Tymoteusza przeniesie Was Teatr Barnaby, a o kolorowe buzie zadbają animatorki z ZS 2. 

Po południu możecie zrelaksować się w kinie. Najpierw zapraszamy dzieci na pokaz animacji V Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA. Potem dorosłych na "Rejs", który zawsze warto zobaczyć jeszcze raz. 

PROGRAM:

Liczba miejsc na seanse filmowe jest ograniczona.

Na Art Majówkę zapraszają Fundacja Kreatywna Edukacja i ŻOK. Współpraca: Zespół Szkół Nr 2. Wydarzenia współfinansowane ze środków Gminy Nowy Dwór Gdański.

 

Kalendarz Wydarzeń

Przyjaciele

Newsletter

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych