Jaś i Małgosia - smakowity spektakl na Dzień Dziecka

Sposób na radosne buzie w Dzień Dziecka? Teatralne spotkanie z Jasiem i Małgosią w świeżym i pełnym humoru wydaniu z mądrym przesłaniem! Żuławski Ośrodek Kultury zaprasza na najnowszy spektakl uroczego Teatru Barnaby. 1 czerwca o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. Bilety: 10 zł.

Pewnego zupełnie zwyczajnego dnia w maleńkiej cukierni pojawia się tłum miłośników słodkich wypieków. Niestety, ciasta nie są jeszcze gotowe. Jak zatrzymać klientów do czasu, gdy z pieca będzie można wyjąć pierniki, baby i torty? Z pomocą przychodzi wyobraźnia! Okazuje się, że akcesoria kuchenne to znakomite składniki do wyczarowania opowieści. Już po chwili w cukierni wyrasta las, a książka kucharska zamienia się w chatkę drwala. Tak zaczyna się opowieść o niezwykłych przygodach Jasia i Małgosi…

Główni bohaterowie wpadają w nie lada tarapaty. Jaki będzie finał opowieści? Czego nauczą nas Jaś i Małgosia?

Reżyseria: Henryk Hryniewicki; wykonanie: Karolina Michałek, Danuta Gawrońska, Marcin Marzec; produkcja: Teatr Barnaby, OKSiBP; czas: ok. 50 minut.

Spektakl 1 czerwca o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. Bilety: 10 zł, opiekunowie grup zorganizowanych bezpłatnie. W celu rezerwacji biletów zapraszamy do kontaktu z sekretariatem, tel.: 55 247 22 30. Liczba miejsc jest ograniczona. 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Przyjaciele

Newsletter

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych